28 березень 2012  

З різницею в один день відкрились дві виставки в різних кінцях Києва: 27-го березня — INTERBUDEXPO-2012 в КиївЕкспоПлазі, та 28-го березня —  Міжнародна туристична UITT-2012 на лівому березі. 

детальніше >>

23 березень 2012  

На виставці  BABYEXPO-2012 наша компанія створила дизайн та побудувала стенд  KIDDISVIT — один із найпримітніших на виставці. Двоповерховий стенд-корабель зі щоглами

детальніше >>

17 березень 2012  

На Київському міжнародному меблевому форумі 2012 нами було збудовано 9 стендів. До наших постійних клієнтів VENETO, EMBAWOOD, ВіЯр, UAQuartz та KRONOSPAN додались нові —  VARIANT, ABRIS, AMF і DMI.

детальніше >>

27 лютий 2012  

Класичний приклад: компанія, яка перебуває у динамічному розвитку, підходить до природньої необхідності рестайлінгу своїх базових візуальних елементів ідентифікації. Емблема, логотип, з якими все розпочиналось, наразі посядуть почесне місце в майбутньому музеї компанії.

детальніше >>

30 січень 2012  

Виставка Примус: Вікна, Двері, Профілі – 2012 відкрила сезон першого півріччя у ВЦ «КиївЕкспоПлаза». Дизайн стенду 2012 компанії Євроглас, зберігши загальну концепцію рішення 2011...

детальніше >>

 Сторінка      1    2    3   

НОВИНИ


     З різницею в один день відкрились дві виставки в різних кінцях Києва: 27-го березня — INTERBUDEXPO-2012 в КиївЕкспоПлазі, та 28-го березня —  Міжнародна туристична UITT-2012 на лівому березі. Три складних та масштабних проекти: стенди Турції, Греції та Ізраілю вимагали концентрації зусиль та жорсткої узгодженості дій всіх структур нашої компанії. Адаптація до розмірів величезних кольородруків на стенд Турції, монтаж складної конфігурації архітектурних елементів, створення унікальних зразків оформлення ручної роботи для стенду Ізраіля, декор — і все це у стислі строки узгоджень до останньої хвилини. За результатом — три дуже достойні роботи додались у нашому портфоліо.

Наші стенди на INTERBUDEXPO-2012: АСПЕКС, MAXIBUD і TIGER не настільки масштабні в порівнянні з стендами на UITT-2012.  АСПЕКС ми збудували за готовим дизайном замовника. Крім безпосередньої забудови, додатково допомогли зі створенням оригіналів єлементів дизайну стенду, біллбордів та сітілайтів на території експоцентру. Стенд  TIGER вийшов живим та органічно-теплим, багато в чому завдячуючи точним акцентам рослин, текстур та кольородруків. Конструктивне рішення  MAXIBUD, побудоване на горизонтальних ритмах червоного та сірого виглядає лаконічно та переконливо.