*Арт Бланш  —  від французького Carte blanche (Карт-Бланш) – чистий бланк, підписаний особою, що надає іншій особі право заповнити цей бланк текстом. Надані кому-небуть необмежені повноваження, повна свобода дій. 

КОМПАНІЯ

   КомпанІя “Арт Бланш”* заснована в 2008 році для створення креативних візуальних ідей та їх реалізація на самому високому рівні в сфері корпоративної візуальної стилистики, дизайну та проектування виставкових стендів, графічного дизайну та дизайну інтрер'єрів. Кістяк компанії складають професіонали дизайну та менеджменту, більше 15 років працюючі в рекламі та виставковому бізнесі. Досвід успішної роботи зі світовими брендами, (Lamborghini, Bentley, Microsoft, Philips, Honda, Mobil 1 та багатьма іншими), участь в національних та міжнародних проектах, сотні реалізованих стендів, логотипів та рекламних публікацій в особистих портфоліо - потужний фундамент компанії “Арт Бланш”.

 

   Яскраві дизайнерські ідеї, високий рівень менеджменту, відповідальність та орієнтованість на клієнта дозволяють розглядати нашу компанію як надійного стратегічного партнера. Так, наприклад, офіційне представництво “Mobil 1” в Україне третій рік поспіль звертається в “Арт Бланш” за дизайном іміджевого стенду на одному з найбільших в Україні автомобільному салоні. Більше двох років по замовленню автомобільної групи “VIPOS” дизайнери та топ-менеджери “Арт Бланш” працювали над дизайном інтер'єрів та взяли на себе організацію будівництва під ключ салонів Bentley, Lamborghini і Дому Ferrari в Києві.

 

   За неповних три роки “Арт Бланш” створив рестайлинг стилістики для АГ “VIPOS”, АБ “Старокиєвського банку”,  став креативним партнером найбільшого в Україні виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Проекти стендів від “Арт Бланш” перемогли в тендерах “Honda motors”, Міністерства туризму Туреччини і в багатьох інших престижних виставкових конкурсах. 

 


   Рік тому компанія “Арт Бланш” заклала фундамент власної колекції творчих робіт талановитих молодих художників України - студентів Національної академії мистецтв та архітектури. Сьогодні в колекції приблизно 60 творів живопису та графіки. 

 

   Стратегія розвитку  “Арт Бланша” націлена на надання творчих послуг найвищої якості, клієнтам, що цінують професійний підхід та рішення; пошук та відбір відповідальних виробників, здатних якісно та творчо реалізувати запропоновані ідеї; залучення до роботи талановитої молоді, яка в синергії з досвідом здатна запропонувати нові нестандартні рішення. формуючи майбутнє українського дизайну.